Участь у конференції "LPG Ukraine 2013"

2013-11-22

21-22 листопада 2013 ТОВ «Меридіан Індастріел Технолоджіс» взяла участь у Міжнародній конференції "LPG Ukraine 2013" - центральному форумі учасників ринку зрідженого газу України і одному з найбільших заходів в СНД. У 2013 році конференція зібрала понад 150 учасників з 110 організацій. Крім українських компаній активну участь у LPG Ukraine прийняли делегати з Казахстану, Росії, Туреччини, Румунії, США, Швейцарії, Сербії, Німеччини, Болгарії, Чехії, Литви, Бельгії, Великобританії, Молдови, Польщі та Грузії.

Основні учасники LPG Ukraine - делегати комерційних компаній, що оперують на ринку зрідженого газу, а також представники профільних державних відомств галузевих асоціацій.

Формат заходу передбачає виступ спікерів, обговорення доповідей, тематичні круглі столи та неформальне спілкування. Згідно з опитуванням учасників LPG Ukraine 2013, основними перевагами заходу стали високий професійний рівень і дружня атмосфера.

Плідному спілкуванню учасників з різних країн сприяє синхронний переклад на російську та англійську мову, який здійснюється протягом усього заходу.

Виробник інноваційних присадок до моторних палив "ТК eeFuel", компанія Meridian Industrial Technologies, стала спонсором кави-брейків.

З доповіддю "Присадки для LPG: мета і засоби" виступив Директор з продажу "ТОВ Індустріальні Технології Меридіан" у Росії і країнах СНД М. Голованов.

Участь у конференції дозволило компанії презентувати широким верствам українського ринку LPG інноваційний продукт і новий підхід до продажів і роботи з клієнтами.