"Надія" поліпшила свій бензин "Турбо а92е" присадкою eeFuel

2014-11-24

Стаття з Інтернет-ресурсу OilNews

Полтавська компанія "Надія" провела випробування свого альтернативного палива "Турбо а92е" з використанням присадки "F 2-21 eeFuel". Результати показали зниження витрати спиртового бензину і компанія прийняла рішення про включення присадки до складу палива, що продається. Про це OilNews повідомили в прес-службі компанії. 

"Альтернативне моторне паливо "Турбо а92е" стало економічнішим. В результаті нової технології виробництва, з використанням присадки "F 2-21 eeFuel", витрата палива зменшилася на 8%", - заявили в компанії. 

У "Надії" розповіли, що дослідження проводилися на автомобілі з атмосферним двигуном Skoda Roomster з об'ємом ДВЗ 1,4 л.  в рівних умовах експлуатації. На 100 літрах палива з присадкою автомобіль проїхав на 105 км більше, ніж без присадки. Таким чином, витрата на вдосконаленому паливі склала 7,9 л/100 км. Використання "Турбо а92е" безсторонніх компонентів показало результат 8,4 л/100 км. 

"Ми провели дослідження на ряді автомобілів. Результат Skoda Roomster найбільш показовий, оскільки цей автомобіль з першого дня своєї експлуатації заправлявся тільки спиртовим паливом", - відмітив PR- директор компанії Олександр Крачко. 

За його словами, змістовний відгук від клієнтів в компанії чекають до весни. "Експлуатації автомобіля в зимовий період за рахунок об'єктивних чинників підвищує витрату палива. Проте до весни ми впевнені в отриманні найпозитивнішого відгуку від наших клієнтів, які використовують Турбо а92е на постійній основі", - відмітив співрозмовник. 

Як повідомили в "Надії", паливо з присадкою "F 2-21 eeFuel" вже надійшло в продаж в мережі АЗС. 

Довідка OilNews 

ТОВ "Надія-рітейл" - полтавська паливна компанія, що управляє 40 АЗС в Полтавській, Сумській і Черкаській областях, а також двома нафтобазами в Полтавській і по одній в Харківській, Сумській і Донецькій областях. 

Британська компанія  Meridian Industrial Technologies, що відкрила у вересні 2013 р. операційну компанію в Україні, пропонує своїм клієнтам нове покоління брендових моторних палив "TK eeFuel", в основі яких лежить активатор горіння F2 - 21 eeFuel, розроблений на основі нанотехнологій. Інноваційний продукт може додаватися у бензин, дизельне паливо, скраплений вуглеводневий газ, паливо з біокомпонентами. Meridian Industrial Technologies є ексклюзивним представником американської компанії-виробника Н2OIL Corporation на території України, Росії і країн СНД. 

http://oilnews.com.ua/a/news/Nadezhda_uluchshila_svoy_benzin_Turbo_a92e_prisadkoy_eeFuel/215321