Автогаз нового покоління уже в Україні!

2014-02-21

Для будь-якого автомобіліста, що експлуатує автомобіль, переобладнаний для роботи на LPG (зріджений вуглеводневий газ або автогаз), якість палива завжди стоїть на першому місці. Зараз на АГНКС в Україні можна купити автогаз різної якості, але звичайний споживач не може до кінця зрозуміти, чим саме один його вид відрізняється від іншого. До того ж, елементи двигунів автомобілів, з встановленим газобалонним обладнанням, спочатку розроблялися під бензин і, конструктивно, не призначені для роботи з газом. У підсумку, автовласники залишаються один на один з проблемами, що виникають, а саме:

1.    Неефективне згоряння автогазу. Це обумовлено меншою, ніж у бензину, швидкістю поширення фронту полум'я. Як наслідок, весь обсяг автогазу не встигає згоріти на стадії «розширення»  коли енергія згоряння палива призводить автомобіль в рух, і частина його догорає на стадії «випуску», що призводить до:

•    Зниження ККД двигуна, тобто до зниження потужності;
•    Погіршення прийомистості двигуна, тобто погіршення розгінної динаміки;
•    Підвищення витрати палива;
•    Поступового руйнування металу в зоні випускного клапана, і його прогорання.

2.    Підвищення температурних режимів роботи двигуна. У результаті більш високої температури горіння LPG, в порівнянні з бензином, підвищується навантаження на циліндропоршневу групу двигуна, що призводить до підвищеного зносу деталей, закоксовування маслоз'ємних кілець і передчасної деградації моторного масла.

Meridian Industrial Technologies – ексклюзивний представник компанії-виробника Н2Oil Corporation (США) на території СНД пропонує кардинальне вирішення цих проблем шляхом введення в автогаз інноваційного активатора горіння “F2-21 eeFuel“. Інноваційний активатор горіння “F2-21 eeFuel“ пройшов ретельні випробування на стендовому двигуні в Центральному науково-дослідному автомобільному і автомоторному інституті ФГУП «НАМИ», м. Москва. В ході випробувань було відзначено зниження витрати пропан-бутану автомобільного з присадкою до 6% в порівнянні з роботою двигуна на базовому паливі.

Таке паливо дозволяє уникнути традиційних проблем пов'язаних з експлуатацією ДВС на газу. Таким чином, вирішується питання адаптації бензинових двигунів до роботи на LPG. Завдяки активатору горіння “F2-21 eeFuel“ автогаз забезпечує автомобілістам такі переваги:

•    підвищення повноти згоряння газу;
•    підвищення ККД двигуна і, як наслідок, потужності;
•    зниження середньоексплуатаційної витрати газу;
•    зниження термічного навантаження на випускний клапан;
•    видалення нагару всередині камери згоряння;
•    зниження негативного впливу на моторне масло і антифриз.

З початку лютого 2014 одна з незалежних мереж АГНКС в Києві, яка належить ТОВ «СМАРТ» розпочала продаж нового виду автогазу, який містить інноваційний активатор горіння “F2-21 eeFuel“.

Проведене опитування автолюбителів, які вже заправилися новим паливом, свідчить про помітне поліпшення параметрів експлуатації: відчутно знижується витрата палива, поліпшується динаміка автомобіля, двигун працює тихіше і більш рівно.