Елементний склад

Присадка “F2-21 eeFuel” включає в себе наступні компоненти елементного складу:

  • Органічні речовини - вуглець, водень, азот;
  • Не містить іонів металів.

Отже, змінити кількісно вміст мінеральних домішок і зольності в автомобільних паливах і мазут присадка не може.

Концентрація присадки “F2-21 eeFuel” - 100 ppmv, тобто один літр на 10000 літрів палива або мазуту. Отже, можливе збільшення концентрації домішок на 0,001%, при цьому, склад відхідних газів не зміниться.

Клас небезпеки

У відповідності з класифікацією ГОСТ 12.1.007-76. "ССБТ. Шкідливі речовини. Класифікація і загальні вимоги безпеки" присадка відноситься до 3-го класу небезпеки.

Основні компоненти присадки

  • Етиленгліколь (вміст 5-9%) застосовують як антифриз. Етиленгліколь токсичний. Має відносно низьку летючість при нормальній температурі, пари мають не настільки високу токсичність і становлять небезпеку лише при хронічному вдиханні. Про небезпеку сигналізують роздратування і кашель;
  • Ізопропілнітрат (вміст 15-25%) застосовується як розчинник у лакофарбовій та інших галузях промисловості. Безбарвна рідина з ефірним запахом;
  • Етилцелозольв (вміст 4-8%) рідина зі спиртовим запахом. Використовується як розчинник лакофарбових матеріалах і в якості антифризу в авіаційному паливі, основний компонент протиобмерзних рідин («рідина І» й «рідина І-М»).

Присадка сумісна з усіма автомобільними паливами, мазутами і пічними паливами, навіть з високо обводненими, спирто-жировмісними паливами і відпрацьованими моторними маслами, що дозволить споживачеві використовувати їх, не порушуючи екологічних норм по димності і викидам шкідливих речовин.